Tue09302014

Zadnje ažuriranje06:18:12 AM GMT

Skromnost na djelu: Dok je Josipović pobjedu Zagreba gledao iz lože, G…

Skromnost na djelu: Dok je Josipović pobjedu Zagreba gledao iz lože, Grabar Kitarović je uživala i na tribinama

U ispunjenoj zagrebačkoj Areni bili viđeni su aktualni predsjednik Ivo Josipović i kandidatkinja za predsjednicu Kolinda Grabar Kitarović. Predsjednik Josipović je utakmicu pratio iz lože u duštvu  Zorana Gobca, a najviše je vremena proveo u razgovoru sa Mladenom Vedrišem, č... Više

Miroslav S 28 Ruj 2014

Hrvatske odbojkašice u posljednjem kolu skupine A na Svjetskom prvenst…

Hrvatske odbojkašice u posljednjem kolu skupine A na Svjetskom prvenstvu pobijedile Njemačku

Hrvatske odbojkašice u nedjelju su u posljednjem kolu skupine A na Svjetskom prvenstvu u Rimu pobijedile Njemačku sa 3-2 (17-25, 25-23, 9-25, 25-21, 15-11) i u drugi krug prenose tri boda. Viceprvakinje Europe su uvjerljivo dobile prvi set, i dobro krenule u drugi, poveveši 5-2.... Više

Ivana 28 Ruj 2014

Katastrofa Kovačićevog Intera na San Siru, Milanu bod kod Cesene

U susretu petog kola talijanskog nogometnog prvenstva Inter je na San Siru doživio debakl izgubivši od Cagliarija 1-4 kojem je to bila prva pobjeda sezone. Cagliari je utakmicu dočekao na začelju ljestvice sa samo jednim bodom osvojenim u prva četiri kola i razlikom pogodaka 3-7.... Više

HNL: Domagoj Pavičić briljirao pred 300 gledatelja u Kranjčevićevoj, L…

HNL: Domagoj Pavičić briljirao pred 300 gledatelja u Kranjčevićevoj, Lokomotiva bolja od Osijeka

U susretu 10. kola Prve HNL Lokomotiva je pobijedila Osijek 2-0 (0-0). Oba pogotka za momčad s Kajzerice zabio je Domagoj Pavičić. Utakmicu u Kranjčevićevoj pratilo je 300 gledatelja. Ovom pobjedom Lokosi su zasjeli na treće mjesto prvenstvene ljestvice preskočivši Zagreb i Hajdu... Više

Vaterpolisti zagrebačke Mladosti najbolji u Herceg Novom

Vaterpolisti zagrebačke Mladosti  najbolji u Herceg Novom

Vaterpolisti zagrebačke Mladosti uvjerljivi su pobjednici kvalifikacijskog turnira za plasman u Ligu prvaka koji se od 25. do 28. rujna igra u Herceg Novom. U petom kolu Mladost je sa 13-5 pobijedila domaćina turnira Jadran iz Herceg Novog i time sa pet pobjeda uvjerljivo osvoji... Više

Andy Murray u dramatičnom finalu protiv Robreda spasio pet meč lopti i…

Andy Murray u dramatičnom finalu protiv Robreda spasio pet meč lopti i uzeo naslov

Britanski tenisač Andy Murray pobjednik je ATP turnira u kineskom gradu Shenzhenu nakon što je u finalu svladao Španjolca Tommya Robreda s 5-7, 7-6(9), 6-1. Murray je do naslova došao u dramatičnom finalu u kojem je spasio čak pet meč lopti, od čega čak četiri u nizu u tie-breaku... Više

Hrvati sve bolji u Španjolskoj: Ivan Rakitić strijelac visokoj pobjedi…

Hrvati sve bolji u Španjolskoj: Ivan Rakitić strijelac visokoj pobjedi Barcelone

Rakitić je postigao drugi zgoditak na utakmici i to glavom u 43. minuti na dodavanje Messija, a iz igre je izašao u 58. minuti. Barca se lako obračunala s Granadom, a triput je pogodio Neymar (26, 45+1, 66), dok se Messi upisao u strijelce u 62. i 82. minuti. Nakon 6. kola Barca ... Više

Ivana 27 Ruj 2014

Rijeka pobijedila Zagreb i približila se Dinamu samo na dva boda

Riječane je ka pobjedi protiv Zagreba poveo Andrej Kramarić s dva gola sredinom prvog poluvremena, u 22. i 26. minuti, a konačnih 3-0 postavio je Ivan Krstanović početkom drugog poluvremena, u 47. minuti. Dinamo je na vrhu sa 26 bodova, Rijeka je druga sa 24, a slijede Hajduk i ... Više