Sun04262015

Zadnje ažuriranje06:10:43 AM GMT

Engleska liga: Everton deklasirao Manchester United

U susretu 34. kola engleskog nogometnog prvenstva Everton je deklasirao Manchester United 3-0 ostvarivši treću uzastopnu pobjedu protiv 'Crvenih vragova' na Goodison Parku. Golove su postigli James McCarthy (5), John Stones (35) i Kevin Mirallas (74). U posljednje tri međusobne ... Više

Ivana 26 Tra 2015

Serie A: Nakon 20 godina Torino svladao Juventus

U derbiju 32. kola talijanskog nogometnog prvenstva Torino je pobijedio Juventus 2-1 ostvarivši prvu pobjedu protiv gradskog suparnika u posljednjih 20 godina. Posljednji put Torino je bio bolji od Juventusa 1995. godine kada je pobijedio također rezultatom 2-1. Nakon toga 'Star... Više

Sjajni Bojan Bogdanović nakon fantastične utakmice: Velika pobjeda, vj…

Sjajni Bojan Bogdanović nakon fantastične utakmice: Velika pobjeda, vjerovali smo u nju!

U sedmom ovosezonskom pokušaju košarkaši Brooklyna stigli su do prve pobjede nad Atlantom svladavši Hawkse s 91-83 u svom Barclays Centeru i smanjivši zaostatak na 1-2 u prvom krugu NBA doigravanja. Bojan Bogdanović je bio u početnoj petorci Netsa i za gotovo 34 minute (33:56) u... Više

NBA LIGA: Netsi smanjili, Golden State pomeo New Orleans

Bojan Bogdanović je s 19 koševa sudjelovao u pobjedi Brooklyna nad Atlantom 91-83, kojom su Netsi smanjili zaostatak u seriji na 1-2, a košarkaši Golden Statea prva su NBA momčad koja je izborila plasman u drugi krug doigravanja svladavši u četvrtoj utakmici serije New Orleans sa... Više

Ukrajinski boksač Vladimir Kličko po 18. put obranio naslov

Ukrajinski boksač Vladimir Kličko po 18. je put obranio naslov svjetskog prvaka u teškoj kategoriji pobijedivši u noći sa subote na nedjelju u newyorškom Madison Square Gardenu američkog izazivača Bryanta Jenningsa jednoglasnom odlukom sudaca. Nošen podrškom više od 17.000 gleda... Više

Inter pomalo iznenađujuće pobijedio Romu, Kovačić zamijenio Brozovića

U derbiju 32. kola Talijanske lige Inter je na San Siru pobijedio Romu s 2-1 i došao na sedmo mjesto ljestvice. Inter je poveo lijepim pogotkom Hernanesa u 15. minuti, a za Romu je izjednačio Radja Nainggolan (66). Dvije minute prije kraja Mauro Icardi je na asistenciju Lukasa P... Više

Ivana 25 Tra 2015

Španjolska liga: Atletico razbio Elche, Mandžukić na klupi

U dvoboju 33. kola Španjolske lige Atletico je u Madridu slavio protiv Elchea s 3-0, ali bez sudjelovanja Marija Mandžukića koji je bio na klupi. I bez hrvatskog napadača Atletico je lako ubilježio pobjedu pogocima Antoinea Griezmanna (55,77) i Raula Garcije (63). Momčad Diega S... Više

Finale ABA lige: Cedevita nakon odlične igre u drugom dijelu poražena …

Finale ABA lige: Cedevita nakon odlične igre u drugom dijelu poražena u Beogradu

U prvoj utakmici finala regionalne ABA lige košarkaši Cedevite u subotu su u Beogradu izgubili od Crvene zvezde sa 59-68 (9-24, 15-18, 20-12, 15-14), pa Zvezda vodi sa 1-0 u seriji koja se igra na tri pobjede. Cedevita je katastrofalno odigrala u prvom poluvremenu. Kod rezultata... Više