Mon09012014

Zadnje ažuriranje07:18:11 AM GMT

Rijeka nastavlja potjeru za Dinamom, zabili Zadru šest komada

U dvoboju 7. kola Prve HNL u Rijeci su nogometaši Rijeke svladali Zadra s 6-1 (4-1). Pred 3500 gledatelja na stadionu Kantrida sudio je Matoc iz Zaprešića. Strijelac za 1-0 je Kramarić u 12. minuti, Terkeš je izjednačio 1-1 u 16., za 2-1 Tomečak je zabio u  20., Moises&nbs... Više

Ivana 01 Ruj 2014

Iako je Modrić asistirao Real doživio težak poraz

Real je poveo 2-0 golovima Sergia Ramosa (5) i Garetha Balea (11). Velškom reprezentativcu je sjajno asistirao Luka Modrić. Međutim, domaćin je u posljednjih deset minuta prvog dijela uspio izjednačiti. Prvo je Ínigo Martinez golom u 35. minuti smanjio rezultat, a potom je Zurutu... Više

Serie A: Pobjede Milana i Napolija, remi Intera u Torinu

Nogometaši Milana pobijedili su Lazio 3-1 u susretu 1. kola talijanskog prvenstva, dok je Napoli na gostovanju pobijedio Genou 2-1 postigavši pobjednički pogodak u sudačkoj nadoknadi. Milan je do pobjede stigao pod vodstvom novog trenera Filippa Inzaghija, a golove za 'Rossonere... Više

Ivana 31 Kol 2014

Marinu Čiliću za osminu finala US Opena trebala tri sata

Točno tri sata trebao je najbolji hrvatski tenisač Marin Čilić za pobjedu 6-3, 3-6, 6-3, 6-4 protiv Južnoafrikanca Kevina Andersona u 3. kolu US Opena. Čilić je ovom teško izborenom pobjedom po treći put u karijeri stigao najmanje do osmine finala na posljednjem Grand Slam turni... Više

US Open: Dodig i Melo u četvrtfinalu, Čilić u osmini-finala

Hrvatski tenisač Ivan Dodig i njegov brazilski partner Marcelo Melo probili su se u četvrtfinale turnira parova na US Openu pobijedivši u 3. kolu Poljake Mariusza Fyrstenberga i Marcina Matkowskog sa 6-4, 6-4. Dodig i Melo su prošle godine na US Openu igrali u polufinalu, a najb... Više

Sportska tragedija Hajduka na Poljudu: Dinamo pobijedio iako je gubio …

Sportska tragedija Hajduka na Poljudu: Dinamo pobijedio iako je gubio 2-0

U nadasve zanimljivoj i uzbudljivoj derbi utakmici Prve HNL Dinamo je u Splitu pobijedio Hajduka s 3-2 (0-1). Hajduk je vodio s 2-0 golovima Sušića i Milića praktički do zadnjih minuta utakmice, a onda je Dinamo s dva pogotka Čopa i jednim Hernandeza preokrenuo utakmicu i pobijed... Više

Pletikosin i Milićev Rostov kod CSKA-a primio šest golova, Ćorluka izg…

Pletikosin i Milićev Rostov kod CSKA-a primio šest golova, Ćorluka izgubio derbi

U susretu šestog kola ruskog nogometnog prvenstva CSKA je u Moskvi deklasirao Rostov na čijim vratima je bio Stipe Pletikosa čak 6-0. Zanimljivo, Rostov je u prvom poluvremenu primio samo jedan pogodak, no u nastavku je uslijedila golijada. Bibras Natcho je zabio tri gola (42-11m... Više

Europsko prvenstvo: Bronca za juniorsku vaterpolsku reprezentaciju

Hrvatska juniorska (U19) vaterpolska reprezentacija osvojila je brončanu medalju na Europskom prvenstvu u Gruziji nakon što su u nedjelju u utakmici za treće mjesto pobijedili vršnjake iz Italije sa 8-4 (0-0,0-2,4-0,4-2). Golove za Hrvatsku postigli su Bašić, Buha i Goreta po 2,... Više