Mon03302015

Zadnje ažuriranje11:04:44 AM GMT

ATP Miami: Verdasco presudio Rafaelu Nadalu

Španjolski tenisač Fernando Verdasco svladao je sunarodnjaka Rafaela Nadala sa 6-4, 2-6, 6-3 u 3. kolu ATP turnira u Miamiju. Bila je to druga uzastopna pobjeda Verdasca nad trećim tenisačem svijeta, nakon što je Nadal izašao kao pobjednik u prethodnih 13 međusobnih dvoboja. Ver... Više

Ivana 30 Ožu 2015

WTA Miami: Sjajna Serena Williams nastavila niz, poraz Ivanović

Serena Williams je trebala samo 41 minutu za pobjedu 6-1, 6-1 nad 15-godišnjom Catharine Bellis, a Sabine Lisicki je izbacila 5. nositeljicu Anu Ivanović u 3. kolu Miami Opena. Prva nositeljica Miamija Serena Williams je protiv 15-godišnje 'CiCi' Bellis ostvarila svoju 14. uzast... Više

NBA LIGA: Pobjede Indiane i Brooklyna

Domaćim pobjedama nad LA Lakersima, odnosno Dallasom, košarkaši Brooklyna i Indiane i dalje se nalaze u utrci za posljednjim mjestom u Istočnoj konferenciji, koje vodi u doigravanje. Hrvatski reprezentativac Damjan Rudež postigao je šest koševa, pogodivši dvije trice iz dva poku... Više

NBA liga: Netsi pobijedili Lakerse, dva koša Bogdanovića

NBA liga:  Netsi pobijedili Lakerse, dva koša Bogdanovića

Košarkaši Brooklyn Netsa pobijedili su Los Angeles Lakerse 107-99 i trećim uzastopnim trijumfom nastavili lov na plasman u doigravanje NBA lige. Netsi su ovom pobjedom dostigli Boston na osmom mjestu Istoka i sada oba kluba imaju po 32 pobjede i 40 poraza. Netsi su već u prvoj ... Više

EURO 2016 - Rezultati kvalifikacija i pregled

Rezultati susreta kvalifikacija za Europsko nogometno prvenstvo 2016: SKUPINA D Irska - Poljska 1-1 (Long 90+1 / Peszko 26) Gruzija - Njemačka 0-2 (Marco Reus 39, Thomas Mueller 44) Škotska - Gibraltar 6-1 (Shaun Maloney 18-pen, 34-pen, Steven Fletcher 29, 77, 90, Steven Nais... Više

Ivana 29 Ožu 2015

EP kvalifikacije - Portugal pobjedom protiv Srbije preuzeo vodstvo, re…

EP kvalifikacije - Portugal pobjedom protiv Srbije preuzeo vodstvo, remi Irske i Poljske

Nogometna reprezentacija Portugala preuzela je vodstvo u skupini I kvalifikacija za Europsko prvenstvo 2016. nakon što je u Lisabonu pobijedila Srbiju 2-1. Portugal je poveo golom Ricarda Carvalha u 10. minuti, a Srbija je u 63. minuti izjednačila sjajnim 'škaricama' Nemanje Mati... Više

Veselin Vujović: Sada se okrećemo Ligi prvaka i Barceloni

Rukometaši PPD Zagreba osvojili su treće mjesto na završnom turniru regionalne SEHA lige, koji se održava u mađarskom Veszpremu, nakon što su u nedjelju svladali makedonski Vardar sa 26-23 (11-10). "Čestitam ekipi Vardara koja je s velikim brojem ozlijeđenih igrača bila ravnopra... Više

Nisu briljirali; Osma uzastopna pobjeda Brazila pod vodstvom Dunge

Nogometna reprezentacija Brazila u nedjelju je pobijedila Čile sa 1-0 u prijateljskoj utakmici odigranoj na Emirates stadionu u Londonu, a strijelac jedinog gola bio je veznjak njemačkog Hoffenheima Roberto Firmino u 73. minuti. To je osma uzastopna pobjeda Brazila pod vodstvom ... Više