Sun12212014

Zadnje ažuriranje01:30:17 PM GMT

Hrvatska ima novog skijaškog junaka – Filipa Zubčića!

Nakon Ivice Kostelića i Natka Zrnčića Dima,  Hrvatska ima novog SKIJAŠKOG junaka, govorimo o 22 godišnem mladiću, Filipu Zubčiću, koji je senzacionalnim veleslalomskim nastupom osvojio sedmo mjesto i 32 boda u veleslalomu, što je najveći uspjeh u spomenutoj disciplini alpsko... Više

Ivana 21 Pro 2014

Bundesliga: Bayern do pobjede u sudačkoj nadoknadi

U prvom susretu 17. kola njemačkog nogometnog prvenstva Bayern je na gostovanju pobijedio Mainz 2-1, a pobjednički pogodak zabio je Arjen Robben u 90. minuti. Mainz je poveo golom Elkina Sota u 21. minuti, međutim svega tri minute kasnije izjednačio je Bastian Schweinsteiger iz ... Više

Ivana 19 Pro 2014

Massimo Ferrero: Sampdorija bi smirila nestašnog Balotellija

Predsjednik talijanskog nogometnog prvoligaša Sampdorije Massimo Ferrero smatra kako bi napadač Liverpoola Mario Balotelli načinio sjajan potez kada bi napustio "Redse" i preselio u Genou. - Premda ne pripadamo u vrh europskog nogometa, vjerujem kako bi Sampdorija smirila Balote... Više

Posve očekivano FIFA neće ponavljati izbore za domaćine SP-a 2018. i 2…

Posve očekivano FIFA neće ponavljati izbore za domaćine SP-a 2018. i 2022.

Predsjednik Međunarodne nogometna federacija (FIFA) Sepp Blatter najavio je u petak da će izvješće istražitelja Michaela Garcije biti objavljeno, ali da neće biti ponovnog glasovanja za domaćina svjetskih prvenstava 2018. i 2022. godine, koja su dodijeljena Rusiji, odnosno Kataru... Više

Nakon transplantacije jetre Eric Abidal zaključio karijeru zbog osobni…

Nakon transplantacije jetre Eric Abidal zaključio karijeru zbog osobnih razloga

Francuski igrač Eric Abidal, koji se u travnju 2012. godine vratio nogometu nakon transplatacije jetre, u petak je objavio da će završiti karijeru kao igrač Olympiakosa. "Danas objavljujem da završavam karijeru u Olympiakosu. Razlozi su osobne naravi. Svaki vrhunski igrač spozna... Više

Gradonačelnik Splita: Davor Šuker bi morao podnijeti ostavku

Splitski gradonačelnik Ivo Baldasar u petak je izjavio kako Davor Šuker treba otići s mjesta predsjednika Hrvatskog nogometnog saveza (HNS) zbog svog ponašanja vezanog uz neodigrani prvenstveno derbi između Dinama i Hajduka kada se danima nije oglašavao, a u četvrtak je odbio i d... Više

Trener Atletica: Nadam se da će Mario Mandžukić biti još bolji

Nakon što je u četvrtak postigao nova dva pogotka za aktualnog španjolskog prvaka Atletico iz Madrida, ovoga puta u Španjolskom kupu protiv trećeligaša L'Hospitaleta, napadač hrvatske nogometne reprezentacije Mario Mandžukić je stigao do učinka od 14 pogodaka u 22 službena nastup... Više

HOO odgovara HTS-u: Uvijek smo čvrsto stajali uz Marina Čilića

Iz HTS-a su naglasili kako su "neugodno iznenađeni činjenicom da je Čilić ostao bez trofeja za sezonu tijekom koje je ostvario vrhunske rezultate, a kruna među njima bio je trijumf na US Openu", dok je HOO svoj izbor u kojemu je nagradu osvojio Ivica Kostelić zahvaljujući osvajan... Više