dinamo intrerzg
  • «
  • 1 of 7
  • »

Izgledalo je sve kao još jedno rutinsko odrađivanje posla, Sammir je doveo modre u vodstvo ( 16. minuta ), usprkos ne baš blistavoj igri bilo je to zasluženo vodstvo domaćina, nitko nije mogao ni pomisliti da bi jednom europskom Dinamu, koji je zamalo stradao u Bugarskoj ", div iz predgrađa" mogao zabiti izjednačujući pogodak, izjednačenje se dogodilo u 52. minuti a gol za žute je zabio Oršić.

---------------------------------------------------

Dinamo - Inter 1:1 (Sammir 16' / Oršić 52')

--------------------------------------------------

Prvi pobjednik hrvatskog nogometnog Kupa mogao je u Zagrebu do sva tri boda da je Mlinar bolje gađao u 84. minuti utakmice, kada je pucao sa 20 metara pokraj gola. Što će gazda Mamić reći nakon ove blamaže može se samo pretpostaviti, međutim, za prvenstvo je ovo ipak dobro s obzirom kako nema previše smisla  igrati ligu u kojoj je sve odmah odlučeno.

Dinamo se u novoj sezoni, barem, kada su službene utakmice u pitanju, nije susreo s pobjedom, naime, u Bugarskoj protiv Ludogoreca bilo je 1-1, taj rezultat je zadovoljavajući, uz nikakvu igru, ovih 1-1 protiv sirotinje iz predgrađa može se zvati sramotom, iako nema sramote u sportu. Međutim, pokušajte razmisliti kolika je razlika između primanja jednog igrača Intera te zvijezde Dinama, i biti će vam jasno zašto govorimo o sramoti koja će potresti Maksimirsku 128. Interu je ovo prvi pozitivni rezultat na Maksimiru od 2005. godine.